Uwaga: Ostatnie sztuki!

Ap12 Compression Hispeed Short

Wyprzedaż! -30%

582,40 zł

832,00 zł brutto

Więcej informacji

Opis

Zespołowi specjalistów TYR Inc. udało się wykorzystać najnowszą technologię w dziedzinie hydrodynamiki do stworzenia nowego stroju startowego serii Alchemy Project 12. Strój powstał przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie, gdzie używającym go pływakom pomógł zdobyć kilka medali, w tym złotych - tak szybkiej w wodzie tkaniny jeszcze nie było.

AP12 zapewnia bardzo wysoką kompresję i pamięć kształtu (dopasowuje się do ciała). Kombinacja połączeń szytych i klejonych daje uczucie komfortu przy maksymalnym dopasowaniu. Super gładki i eksplozywny AP12 to konstrukcja zapewniająca optymalizację pozycji ciała w wodzie oraz obniżenie oporu wody działającego na ciało pływaka. Podnosi sprawność i efektywność pracy mięśni, zwiększa cyrkulację krwi, angażuje do pracy duże mięśnie tułowia.

Cechy szczególne serii AP12:
- turbokompresyjne, superlekkie mikrowłókno odpychające cząsteczki wody
- konstrukcja zapewnia stabilizację tułowia i ułatwia uzyskiwanie większych prędkości podczas odbicia oraz w trakcie pływania.
- zmniejsza tarcie w wodzie
- trójpanelowa, hydrodynamiczna konstrukcja gwarantuje optymalną kompresję, zwiększa dynamikę mięśni, zwiększa opływowość ciała.
- model z podwyższonym stanem

Wyprodukowano w USA


85% nylon / 15% Lycra ®

FinaApproved

Size Chart

Opinie

Napisz opinię

7 innych produktów w tej samej kategorii: