AP12 Compression High Back

Wyprzedaż! -30%

768,60 zł

1 098,00 zł brutto

Więcej informacji

Opis

Zespołowi specjalistów TYR Inc. udało się wykorzystać najnowszą technologię w dziedzinie hydrodynamiki do stworzenia nowego stroju startowego serii Alchemy Project 12. Strój powstał przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie, gdzie używającym go pływakom pomógł zdobyć kilka medali, w tym złotych - tak szybkiej w wodzie tkaniny jeszcze nie było.

AP12 zapewnia bardzo wysoką kompresję i pamięć kształtu (dopasowuje się do ciała). Kombinacja połączeń szytych i klejonych daje uczucie komfortu przy maksymalnym dopasowaniu. Super gładki i eksplozywny AP12 to konstrukcja zapewniająca optymalizację pozycji ciała w wodzie oraz obniżenie oporu wody działającego na ciało pływaka. Podnosi sprawność i efektywność pracy mięśni, zwiększa cyrkulację krwi, angażuje do pracy duże mięśnie tułowia.

Cechy szczególne serii AP12:
- turbokompresyjne, superlekkie mikrowłókno odpychające cząsteczki wody
- konstrukcja zapewnia stabilizację tułowia i ułatwia uzyskiwanie większych prędkości podczas odbicia oraz w trakcie pływania.
- zmniejsza tarcie w wodzie
- trójpanelowa, hydrodynamiczna konstrukcja gwarantuje optymalną kompresję, zwiększa dynamikę mięśni, zwiększa opływowość ciała.
- model high back z zabudowanymi plecami (porównaj z open back)
- strój spełnia wymagania PZP i FINA - certyfikowany przez FINA

Wyprodukowano w USA

FinaApproved

Size Chart AP12

Opinie

Napisz opinię

10 innych produktów w tej samej kategorii: